Vystoupení pro děti - Fešák Píno

Vystoupení pro děti

Nudí se vaše děti doma a nemají jak se zabavit? Nespokojte se jen s televizí a počítačem. Vezměte je na jedno z našich vystoupení pro děti. A máme jich opravdu hodně. Zábavný den začíná s Fešákem Píno a nuda není na akce zvána. Za to radost a úsměvy ano. A pokud budou přece jen chybět, Fešák Píno to napraví. A co pro vás chystáme? Tanec, zpěv a mnohem víc uvidíte, když se na nás přijdete podívat. Už jste si vybrali, kam vyrazíte?

Hallowenské vystoupení pro děti
Je čas se bavit! Roztancujte, rozezpívejte a rozesmějte své děti na plno. Radost by neměla v dětských očích chybět a my přinášíme plnou porci. Zavítejte na hallowenské vystoupení. Tento svátek slaví úspěch také v České republice. Oslavte jej s námi! Magická až strašidelné atmosféra, příšery, čáry a kouzla pro malé i velké děti chystáme každý rok. Budete se královsky bavit. Naučíme děti správnému strašení a mohou se těšit na netradiční zábavu, která k Hallowenu prostě patří.

Karnevalové vystoupení pro děti

Máte chuť si pořádně zablbnout a uvolnit se? Zajděte si na karnevalové vystoupení společně s dětmi. Naše vystoupení nemá věkových hranic, užijí si jak tříleté děti, tak rodiče a prarodiče. A jak vypadá karnevalové bláznění? Je plné humoru, světýlek a show. Nebo si rovnou karnevalové vystoupení objednejte. Jako doplněk k programu nabízíme kolo štěstí, RGB laser show, stánky s cukrovou vatou či popcornem. Pozvěte zábavu do vašeho města.

Velikonoční vystoupení pro děti

Oslavte konec zimy a začátek jara. Velikonoce jsou oslavou začátku života a u toho nesmí chybět dobré pití, jídlo a hlavně dobrá nálada. A co pro vás můžeme připravit? Zdobení, tanec, pletení pomlázky a ochutnávání. Užijte si jaro společně s námi. Budeme se bavit a hrát si. Dobrá nálada nebude na velikonočním vystoupení zaručeně chybět.

Narozeniny s Fešákem a Bóňou

Více informací

Videa Fešák Píno show!

Prohlédnout

Máte dotaz? Napište nám :)

Kontakty