Program Velikonoce - Fešák Píno

Velikonoce

K svátkům jara, k pohodě Velikonoc neodmyslitelně patří dobré jídlo, pití a především skvělá nálada.

Stejně tak, jako ke správnému velikonočnímu programu pro děti a rodiny s dětmi. Každé dítě zná velikonoční hodovačku “Hody, hody, doprovody…” Málo kdo už ale umí, správně uplést pomlázku nebo ozdobit velikonočního beránka. Všichni budou tančit, zpívat ochutnávat velikonoční dobroty a užívat si velikonoční atmosféry.

K programu je možné připojit:

Typy pořadů:

Velikonoční pomlázkování / Hody hody doprovody

Délka:

45 minut / 60 minut

Období realizace:

březen / duben

Využití:

městské a obecní akce / kulturní domy / obchodní centra / MŠ a ZŠ

Program Velikonoce

Zima už je skoro na za námi a Velikonoce tak blízko. Hůrá! Oslava může začít.
K svátkům jara, k pohodě Velikonoc neodmyslitelně patří dobré jídlo, pití a především skvělá nálada. A kde ji dostanete? No přece všude tam, kam přijede Fešák Píno a jeho skvělá kamarádka Bóňa BON Bóňa. Profesionální baviči, kterým nechybí humor, talent ani úsměv. Přijedou na objednání kamkoliv budete chtít. Do školy či školky, do kulturního domu či jakoukoliv oslavu ve městě a vesnici. Dva vtipálci, kteří si oslavu jara nenechají v žádném případě ujít. Stejně tak, jako ke správnému velikonočnímu programu pro děti a rodiny s dětmi. Každé dítě zná velikonoční hodovačku “Hody, hody, doprovody…” Málo kdo už ale umí, správně uplést pomlázku nebo ozdobit velikonočního beránka. Všichni budou tančit, zpívat ochutnávat velikonoční dobroty a užívat si velikonoční atmosféry.

Velikonoce plné barev a her

Velikonoční svátky nejsou jen o jídle a pití. Patří k ním mnoho krásných tradic, které by měla každá holka a kluk znát. Barvení vajíček, pletení pomlázky, jarní výzdoba i koledy pro sběrače vajíček. Oslavte Velikonoce tradičně i trochu jinak. Každého rádi uvidíme a užijeme si jak se patří. Kromě toho čekají nejmenší hry a program, který je možné dle přání upravit. A co všechno můžeme navíc připojit k základní nabídce? Výběr je velký, to budete koukat.

Velikonoční program na přání

Které dítě by nemělo rádo sladké a čokoládu. Proto v nabídce nechybí speciální čokoládová fontána, kde dobrá čokoláda teče proudem. Děti budou žasnout a určitě si pochutnají. Tekoucí čokoládu ocení jistě i dospělí. Pokud by to nestačilo, postavíme na přání stánek s cukrovou vatou. Růžová dobrota na špejli děti jistě nadchne. Aby nechyběly ani hry, roztočíme kolo štěstí. V tomto kole se štěstí usměje opravdu na každého, kdo s ním zatočí. Bavte se, hrajte si a mlsejte na Velikonoce.

Narozeniny s Fešákem a Bóňou

Více informací

Videa Fešák Píno show!

Prohlédnout

Máte dotaz? Napište nám :)

Kontakty