Speciální pořady - Fešák Píno

Speciální pořady

CHARITATIVNÍ AKCE

Speciálně upravené verze fešákovských pořadů jsou velmi často součástí nejrůznějších charitativních akcí po celé České republice a na Slovensku. Účinkující a management Fešáka Pína vždy velmi pečlivě zvažuje, které akce svým charitativním vystoupením obohatí a potěší tak na správném místě.
V případě zájmu o charitativní vystoupení Fešáka Pína kontaktujte management projektu.

DRAKIÁDA

Program je možné vložit jako doplněk pořádané drakiády nebo ho realizovat jako samostatnou akci. Pásmo soutěží, písniček, skečů a gegů. Diváci představí nejhezčího vlastnoručně vyrobeného a zakoupeného draka, nejmenšího a největšího draka. Majitel celkově nejlepšího draka získává luxusní výhru a to dárkový poukaz na vyhlídkový let letadlem. Naskytne se mu tak úžasný zážitek pozorovat svůj region z ptačí perspektivy.

PASOVÁNÍ NA ŠKOLÁKY

Zahradní slavnost s pasováním předškoláků na školáky je velkou událostí pro předškolní děti i jejich rodiče. Rozloučení s mateřskou školou ve velkém stylu. Děti si užijí mnoho legrace, dovádění, blbinek, smíchu a soutěží. Do soutěží budou zapojené nejen děti předškolní, ale všechny děti přítomné na akci.

Program je rozdělen do několika částí. V první části je připraven interaktivní pořad, ve druhé části proběhá slavnostní pasování předškoláků.

DYSkohrátky

Speciální program věnovaný dyslexii, dysgrafii a dyskalkulii. Účinkující hudebně-zábavnou formou provedou diváky myšlením a vnímáním děti s různou dysfunkcí mozku. Mnoho vtipných scének a gegů propojených s okamžitou improvizací dětí a účinkujících přináší úsměvné a komické situace. Děti si v průběhu programu budou moci zatančit, zasoutěžit a zadovádět.

Typy pořadů:

Drakiáda / Pasování na školáky / DYSkohrátky

Délka:

45 minut / 60 minut

Období realizace:

září / říjen / leden / červen

Využití:

městské a obecní slavnosti / poutě a posvícení / kulturní domy / obchodní centra / MŠ a ZŠ

Narozeniny s Fešákem a Bóňou

Více informací

Videa Fešák Píno show!

Prohlédnout

Máte dotaz? Napište nám :)

Kontakty