Programy pro děti - Fešák Píno

Programy pro děti

Kdo si hraje, ten přece nezlobí! Proto vznikly skvělé hravé programy, které zabaví děti každého věku. Uspořádejte jeden také u vás a pozvěte nás k tomu! Máme bohaté zkušenosti a postaráme se o to, aby se děti v žádném případě nenudily. Nuda nemá v dětském světě místo. A jaké programy připravujeme? Liší se dle sezóny a přání zákazníka. Rok začíná s karnevalem. Oblíbená zábava pro děti i dospělé, kdy se každý může převléct za oblíbenou postavičku z večerníčku, pohádek i komixů. Princezny, supermanové, čarodějnice a další jsou srdečně zvání na karneval. Jakmile začíná sezóna karnevalů, má Fešák Píno na pilno. Ale rád si udělá čas, když jej pozvete také vám. Tak honem, dokud je čas!

Programy pro děti plné zábavy

Celý rok chystáme různé typy programů, kde jde hlavně o zábavu a radost. Proto jsme najali Fešáka Píno, který mám za sebou plno zkušeností a je připraven na všechno. Zábava se nedá zavolat na požádání, naštěstí Fešák Píno ano. Malé děti se neobejdou bez přátel a Fešák Píno také ne. Jako pomocníka má roztomilou a šikovnou kamarádku, která se jmenuje Bóňa BON Bóňa. Její jméno prozrazuje, co má nejraději. Ano, jsou to právě bonbóny. Neváhá ochutnat bonbóny jakékoliv velikosti a chuti. Všechny je miluje a pro malé kamarády vybere vždy ty nejlepší a ráda se s nimi podělí. Její další velkou láskou a oblíbenou činností je pohyb. Hlavně tanec.
Fešák Píno realizuje programy v průběhu celého roku, vždy k aktuálnímu období. Za 6 let svého působení absolvoval přes 1000 vystoupení po celé České republice a po Slovensku. Fešák Píno již realizoval velké množství úspěšných mega turné a další se připravují. Těšíte se?

Uspořádejte program pro děti

Udělejte radost rodičům a prckům ve vašem městě, škole či školce. Objednejte si Fešáka Píno a některý z našich speciálních programů. Zábava, děti a smích patří k sobě. Stejně jako Fešák Píno a Bóňa BON Bóňa. Seznamte se s celou naší nabídkou.

Narozeniny s Fešákem a Bóňou

Více informací

Videa Fešák Píno show!

Prohlédnout

Máte dotaz? Napište nám :)

Kontakty