Pořady pro děti - Fešák Píno

Pořady pro děti

Od jara až do zimy rozdáváme radost dětem a dospělým. Kam přijedeme, tak to žije a je plno smíchu i dobré zábavy. Nemějte obavy, rádi zavítáme také k vám. Fešák Píno přinese do každého koutu České a Slovenské republiky kupu smíchu. Vybírejte si ten nejlepší pořad pro děti. Celý rok se bavíme a připravujeme různě zaměřené akce. Velikonoční program plný barev a především jara. Nepropásněte příležitost zasmát se od ucha k uchu například na Den dětí, na oslavě začátku letních prázdnin nebo na první školní den. Máte rádi legraci? Fešák Píno ji přímo miluje a rád ji sdílí s ostatními dětmi. Kam přijede, tam se brečí… smíchy.

Vyberte ten pravý pořad pro děti

Co vybrat za pořad pro děti? Velmi oblíbený se stal Halloween, který se v posledních letech stále častěji slaví v České republice i na Slovensku. Diváci jsou vtaženi do mystické, lehce strašidelné atmosféry čar a kouzel. Program je určen všem malým i velkým dětem kouzelníkům i rodičům, kteří se chtějí královsky bavit a zažít neobvyklou a neokoukanou show. V průběhu programu si děti vyzkouší typicky halloweenské dovednosti – jak se správně bát, ale také různé formy strašení. Budete se bát a ještě více smát! Nebude chybět hledání strašidel, pojídání hadů, strašidelný zpěv, lexikonování, či ohňování. Takovou radost si nesmíte nechat ujít.

Speciální pořady pro děti

Fešák Píno myslí také na děti, které neměly takové štěstí. Proto rád pomáhá v podobě účasti na charitativních akcích. Speciálně upravené verze fešákovských pořadů jsou velmi často součástí nejrůznějších charitativních akcí po celé České republice a na Slovensku. Účinkující a management Fešáka Pína vždy velmi pečlivě zvažuje, které akce svým charitativním vystoupením obohatí a potěší tak na správném místě. Je důležité pomáhat. Pro děti vznikl také speciální program věnovaný dyslexii, dysgrafii a dyskalkulii. Účinkující hudebně-zábavnou formou provedou diváky myšlením a vnímáním děti s různou dysfunkcí mozku. Mnoho vtipných scének a gegů propojených s okamžitou improvizací dětí a účinkujících přináší úsměvné a komické situace. Děti si v průběhu programu budou moci zatančit, zasoutěžit a zadovádět.

Narozeniny s Fešákem a Bóňou

Více informací

Videa Fešák Píno show!

Prohlédnout

Máte dotaz? Napište nám :)

Kontakty