Kulturní akce - Fešák Píno

Kulturní akce pro děti

Je čas uspořádat něco pro malé a velké děti. Kulturní akce patří do každého města i vesnice, kde žijí děti. A aby se nám o prázdninách a o víkendu nenudily, musíme pro ně vymyslet nějakou tu zábavu. Rozesmát je, poučit je i odměnit je… to přece neuškodí. A příležitostí je plno. Vymyšlení kulturní akce však není jednoduchou záležitostí a je nutné myslet na všechno. Od zábavy až po dobře vymyšlený program. Zahrňte do něj pořádnou porci zábavy, vzdělání i smíchu. Zařaďte do něj Fešáka Píno. Kamaráda pro děti každého věku, který už ví, co malým zlobidlům nabídnout, aby se dobře bavili a ještě něco naučili. Děti jsou nároční diváci a rozesmát nemusí být snadné. Ne však pro Fešáka Píno, zkušeného herce a ještě zkušenějšího baviče, který je profesionál na svém místě.

Kulturní akce plné zábavy

Starosti hoďte za hlavu a připravte pro rodiny zábavný den. K jaké příležitosti? Vysvědčení, Den dětí, Velikonoce, pálení čarodějnic… možností je tolik. Využijte je k rozdávání smíchu a sladkostí. Ale zábava nevznikne sama do sebe. Kromě dětí je zapotřebí ještě jednoho člověka. Někoho, kdo umí děti rozesmát i v ten nejošklivější den. Fešák Píno má v zásobě triků, se kterými vždy uspěje. Ať už přijdou děti zamračené nebo smutné, odcházejí veselé a s úsměvem na tváři. Je to tak na každém vystoupení, proto je ten pravý, na koho se obrátit, když pořádáte kulturní akci.

Pozvěte Fešáka Píno na kulturní akci

Už vám chybí jen postarat se o hlavního baviče? Pak se obraťte na profíka jménem Fešák Píno. Je stále usměvavý a dobře naladěný přítel všech malých i velkých dětí. Skotačí od rána do večera. Miluje smích a zábavu. Je nejšťastnější, když může fešáky a fešandy potěšit svými písničkami, přivézt jim radost, smích, ale také poučení. Ten však nepřichází sám. Jeho tajnou zbraní je bonbóny milují a nerozlučná kamarádka Fešáka Pína. Její nejoblíbenější činností je pohyb na všechny způsoby, ale nejvíce tanec. Miluje bonbóny všech příchutí a velikostí, kterých má pro své dětské kamarády vždycky dostatek. Nebojte se, se všemi se rozdělí.

Narozeniny s Fešákem a Bóňou

Více informací

Videa Fešák Píno show!

Prohlédnout

Máte dotaz? Napište nám :)

Kontakty