Klaun pro děti na oslavu - Fešák Píno

Klaun pro děti na oslavu

Jsou barevní, hraví, veselí a nezkazí žádnou oslavu. Jsou to… klauni. Kamarádi, kteří dostávají pozvánku na každou narozeninovou párty. A není divu. Umí totiž rozesmát děti i dospělé. Pobavte vaše děti jedním z nich. Objednejte si klauna! Budou vaše děti bavit, rozdávat radost i úsměvy. Protože právě to je základem dokonalé narozeninové oslavy. Kam vejde klaun, tam přichází také zábava.

Narozeninová oslava s klaunem

Plánujete narozeninovou oslavu pro vaše děti? Pak určitě víte, že je důležité připravit pro oslavence i jeho hosty něco dobrého k jídlu, pití a hlavně nějaký zábavný program. Chce to profíka, který zasáhne v případě, že bude chybět zábava. Chce to někoho, kdo promění oslavu v nezapomenutelný zážitek. Chce to klauna pro děti. Celá oslava bude ve veselém duchu. Plná dovádění, her a balónků. Klaun se nebojí odvázat a uvolnit se. Udělá sám ze sebe klauna, aby potěšil děti. Objednejte ho včas!

Fešák Píňo nezkazí žádnou legraci

Dobrá nálada, úsměv od ucha k uchu a skvělý kamarád pro vaše děti. Seznamte se s Fešákem Píňo. Největšího baviče dětí v okolí. Rozdává radost, dobrou náladu a hlavně nezkazí žádnou legraci. Smích a zábava jsou to hlavní. Pobavte se také a pozvěte ho na akci pro děti. Tam, kde je potřeba legrace, hudba a tanec, může pomoci Fešák Píňo. Hledáte profesionála, který zabaví vaše děti na 100 %? Tohle on dokáže. Pozvěte ho na oslavu a uvidíte. Smích léčí a ten od srdce ještě víc. Pro malé i dospělé umí udělat Fešák píňo show, na kterou nezapomenete. Bude skvělý na narozeninové oslavy, dětské akce, karnevaly a podobně. Udělejte radost dětem.

Narozeniny s Fešákem a Bóňou

Více informací

Videa Fešák Píno show!

Prohlédnout

Máte dotaz? Napište nám :)

Kontakty