Dětský karneval - Fešák Píno

Dětský karneval

Každý chce zažít něco neobvyklého a netradičního.

Každý chce alespoň jedenkrát do roka nespoutaně dovádět, blbnout, tancovat a zpívat. Kde jinde, než na karnevale. Program plný humoru a karnevalového bláznění zahalený do stovek světel a světýlek. To je ta správná karnevalová show bez hranic. To je karneval.

Všem příchozím divákům se otevírá jedinečný karnevalový svět určený všem dětem, rodinám s dětmi a těm dospělákům, kteří dětmi zůstali.

K programu je možné připojit:

Typy pořadů:

Karneval plný smíchu / Veselý karneval / Dovádění bez hranic

Délka:

45 minut / 60 minut / 90 minut

Období realizace:

leden / únor / březen

Využití:

městské a obecní akce / kulturní domy / obchodní centra / MŠ a ZŠ

Dětský karneval

Každý chce zažít něco neobvyklého a netradičního. Každý chce alespoň jedenkrát do roka nespoutaně dovádět, blbnout, tancovat a zpívat. A tak je to správně, protože zábava musí být. Chcete být u toho? Díky nám můžete. Karnevalové akce zvládáme na jedničku. Kde jinde se vyřádit s dětmi, než na karnevale. Program plný humoru a karnevalového bláznění zahalený do stovek světel a světýlek. To je ta správná karnevalová show bez hranic. To je karneval. Všem příchozím divákům se otevírá jedinečný karnevalový svět určený všem dětem, rodinám s dětmi a těm dospělákům, kteří dětmi zůstali.

Karneval plný dětského smíchu

Rádi byste uspořádali karneval také ve vašem městě. Obraťte se právě na nás. K programu je možné připojit i extra dětské vychytávky navíc. Vyzkoušejte Karnevalové kolo štěstí, kde vyhrává každý, kdo si s kolem zatočí. Každý dostane malou pozornost pro radost a potěšení. A co takhle vnést do života trochu barev? Na přání zařadíme do programu plně barevnou RGB laser show. Děti mlsají velice rádi a sladkosti jsou jejich oblíbené. Ochutnejte slaďoučkou cukrovou vatu z našeho stánku. A v nabídce nechybí ani popcorn. Vyberte si program extra navíc a potěšte malé i velké diváky.

Fešák Píno na karnevalových akcích

Fešák Píno karneval prostě miluje. Právě ten je jako stvořený pro ještě více dovádění a srandy. Plánujete jeden? Hned volejte Fešákovi Píno. Bavič, herec a profesionální srandista nezná nudu. Fešák Píno miluje zpěv a dobrou zábavu. Potěší děti nezapomenutelným dnem. Karnevalové turné začíná už v únoru, tak ho rychle objednejte. A Fešák Píno a Bóňa BON Bóňa už na začátku února vyráží na další velké karnevalové turné, které proběhne po celé České republice a na Slovensku. Pozvěte je k vám. Postaráme se o karneval plný smíchu, legrace, soutěží, písniček a hlavně skvělé originální zábavy v podání Fešáka a Bóni.

Narozeniny s Fešákem a Bóňou

Více informací

Videa Fešák Píno show!

Prohlédnout

Máte dotaz? Napište nám :)

Kontakty