Dětské písničky - Fešák Píno

Dětské písničky

Písničky nás provází po celý život. Nepřináší jen radost, ale také jsou pro vývoj dětí důležité. Vzdělávají je, uklidňují, rozesmívají, roztancují a pomáhají jim zlepšit náladu. Zazpívejte si společně s Fešákem Píno a jeho kamarádkou Bóňa BON Bóňa. Už znáte jejich hity? Letní sněhulák, Jsem pes nebo Sladký moře… To jsou písničky, které dětem udělají radost a přinutí je tanci a úsměvu. Vezměte děti na jedno z vystoupení, kde nechybí dobrá hudba a hlavně interaktivní zábava. Oba rozdají dobrou náladu, úsměv i zábavu. Přijďte s dětmi pro pořádnou porci písniček.

Show plná dětských písniček

Nevíte, co dělat o víkendu? Vyražte s dětmi poslechnout si zábavné písničky. Chystáme pravidelné akce, vystoupení i turné, kde dostanete profesionální show. Zazpívejte si společně s námi. Kromě písniček si mohou děti zatancovat. Fešák Píno rozesměje každého. Díky několikaletým zkušenostem a poctivé přípravě bude na pódiu stát bavič a profesionál v jednom, který se postará o to, aby děti odcházely z akce plné radosti a úsměvu. Bláznivé kostým i maňásci, to je pro děti ta pravá zábava. Zvláště, když se do ní mohou sami zapojit. Neseďte doma a vydejte se na jedno z vystoupení.

Fešák Píno a jeho veselé písničky

Fešák Píno má v zásobě celé album písniček, o které se s dětmi rád podělí. Zazpívat si od srdce, to je lék na každý smutek. Nenechte si ujít jeho vystoupení. Show Fešáka Pína je moderní, zábavná, hravá, taneční i plná soutěží a smíchu. Nechybí ani pódiové efekty a dárečky pro děti. Pamatujte, že Fešák a Bóňa jsou všude tam, kde se chtějí děti a další diváci maximálně bavit! Chcete i vy? Pak se koukněte do kalendáře akci, kde najdete seznam všech vystoupení. Těšíme se na vás.

Narozeniny s Fešákem a Bóňou

Více informací

Videa Fešák Píno show!

Prohlédnout

Máte dotaz? Napište nám :)

Kontakty