Dětské oslavy - Fešák Píno

Dětské oslavy

Plánujete dětskou oslavu jako překvapení k narozeninám nebo jako odměnu za dobré školní výsledky či jiné úspěchy? Pak nezapomeňte na to, že děti jsou nároční hosté a chtějí se hlavně bavit. Jen dobré jídlo nestačí. Pozvěte si baviče! Svěřte důležitou oslavu do rukou zkušených profíků, kteří se o zábavu postarají. Na dětské párty nemá nuda místo!

Dětská narozeninová oslava plné překvapení

Pozvěte nás na oslavu a my se postaráme o skvělou zábavu. A co všechno můžeme pro vašeho oslavence připravit? Den, na který nezapomene! Den plný bláznivých překvapení, které děti milují. Objednejte si u nás mejdan jak se sluší a patří. Dětská párty bude dokonalá pod taktovkou originálních účinkujících, kteří přivážejí písničky, soutěže, tanečky, dárky a skvělou narozeninovou show. Na oslavě nesmí chybět ani pohoštění jako jsou dorty, dortíčky, lízátka, bonbóny a další dobroty pro mlsné děti. Samozřejmostí jsou dárky pro oslavence, ale také pro gratulanty a kamarády oslavence.

Speciální doplňky k programu

Základní program můžete samozřejmě rozšířit o různé speciality a doplňkové zábavné hry, které se budou dětem líbit. A co dalšího můžete k základnímu programu přidat. Specialitou jsou nápojové fontány s koktejly. Pochutnat si mohou děti na čokoládové fontáně plné čokolády. A co takhle zábavná hra v podobě kola štěstí. Nebojte se, vyhrává každý, kdo s kolem zatočí. Děti se mohou doslova utlouct po dobrotách jako je cukrová vata a popcorn. Přidejte si je k základnímu občerstvení. Vetší i malé děti potěší bubliny. Pro starší děti pak máme v záloze zábavné a adrenalinové atrakce, ohňové efekty či konfety. Připravte mejdan století, o kterém budou mluvit i děti v sousedství.

Narozeniny s Fešákem a Bóňou

Více informací

Videa Fešák Píno show!

Prohlédnout

Máte dotaz? Napište nám :)

Kontakty