Den dětí - Fešák Píno

DEN DĚTÍ

každoročně přináší mnoho zábavy, veselí a stává se tak jejich největším svátkem.

Existuje jen jeden zábavný pořad a místo na planetě Zemi, kde nikdy nedojdou zásoby nejsladších bonbónů všech velikostí, tvarů a chutí, sladkých lízátek, cukrovinek a dárků, kterých je pro všechny vždy dostatek.

Nad hlavy dětí vylétává množství bonbónů. Je slyšet zvuk bonbónových automatů. Bonbóny jsou ve vzduchu, na zemi, na pódiu, v rukou dětí i účinkujících. Žvýkačková laboratoř zahajuje svůj provoz. Rozbíhají se sladkostroje, cukrovatový šlehač, který připravuje tu nejlepší cukrovou vatu. Popcornový mixér začíná chrlit popcorn směrem k dětem. Nikdo z příchozích dětí neodchází s prázdnou.

Originální pódiová show pro děti a rodiny s dětmi bude tou pravou dětskou party pro mlsné jazýčky a ty, kteří se chtějí královsky bavit.

K programu je možné připojit:

Typy pořadů:

Vysmáté vylomeniny / Továrna na blbinky / Bonbóňoviny / Roztančené kulišárny

Délka:

45 minut / 60 minut / 90 minut

Období realizace:

květen / červen / červenec

Využití:

městské a obecní slavnosti / poutě a posvícení / kulturní domy / obchodní centra / koupaliště / MŠ a ZŠ

Oslavte Den dětí

Každoročně přináší mnoho zábavy, veselí a stává se tak jejich největším svátkem.
Existuje jen jeden zábavný pořad a místo na planetě Zemi, kde nikdy nedojdou zásoby nejsladších bonbónů všech velikostí, tvarů a chutí, sladkých lízátek, cukrovinek a dárků, kterých je pro všechny vždy dostatek.Nad hlavy dětí vylétává množství bonbónů. Je slyšet zvuk bonbónových automatů. Bonbóny jsou ve vzduchu, na zemi, na pódiu, v rukou dětí i účinkujících. Žvýkačková laboratoř zahajuje svůj provoz. Rozbíhají se sladkostroje, cukrovatový šlehač, který připravuje tu nejlepší cukrovou vatu. Popcornový mixér začíná chrlit popcorn směrem k dětem. Nikdo z příchozích dětí neodchází s prázdnou. Originální pódiová show pro děti a rodiny s dětmi bude tou pravou dětskou party pro mlsné jazýčky a ty, kteří se chtějí královsky bavit.

Užijte si jejich den na plno jak se patří

I když slaví děti, budou se bavit také dospělí. Právě na vás je, jak bude oslava vypadat. Stačí si objednat a vybrat vhodnou délku programu. Nabízíme 20, 60, 90 i 120 minut plných radosti a smíchu. Když chcete, aby se děti královsky bavily, zavolejte ty nejpovolanější. Program však můžeme proměnit podle vašich představ. Nic není dané a když si děti poručí něco extra, jsme připraveni přání splnit. A co všechno lze k programu připojit? Kolo štěstí, kde vyhrává každý, kdo s ním zatočí. Pro mlsouny máme připravených několik specialit. Postavíme stánek plný sladké cukrové vaty nebo výborného popcornu. Aby byla zábava zaručena, přidáme k základnímu programu dle přání také zábavné a adrenalinové atrakce, ohňové efekty nebo pro děti připravíme obří bubliny.

Pokud chystáte oslavit Den dětí právě ve vašem městě, zavolejte nám. Jsme připraveni pobavit děti i dospělé. Smích a zábava nebude rozhodně chybět.

Narozeniny s Fešákem a Bóňou

Více informací

Videa Fešák Píno show!

Prohlédnout

Máte dotaz? Napište nám :)

Kontakty