Akce pro děti - Fešák Píno

Akce pro děti i dospělé

Malé i velké děti potřebují neustále nějaký program. Když začnou prázdniny a škola je v nedohlednu, přichází čas na akce pro děti. Udělejte radost maminkám a tatínkům ve vašem městě či vesnici a uspořádejte pro jejich ratolesti zábavný program. Ať už to bude Den dětí, akce k začátku či konci školního roku, každá snaha se počítá. Ale co by to bylo za akci pro děti bez někoho, koho děti milují? Povolejte toho nejpovolanějšího ze všech. Zavolejte na pomoc Fešáka Píno. A Fešák Píno nevystupuje sám! Jeho dobrá kamarádka Bóni BON Bóni miluje tanec, pohyb a bonbóny všech příchutí a velikostí. O bonbóny se vždy ráda podělí s ostatními dětmi, protože jí chutnají ještě více, když je nejí sama. Pro dětské kamarády jich má vždycky dostatek.

Profesionální akce pro děti

Profesionální, moderní, vtipná, veselá, interaktivní a hravá zároveň bude každá show, kde se objeví Fešák Píno. A jak popsat ještě lépe jeho schopnosti? Pro děti a dospělé připravuje hudebně-zábavnou pódiovou produkci složenou z vtipných a detailně nazkoušených hereckých scének, gegů, propracovaných triků a kouzel, písniček, tanečních choreografií a soutěží. Když chcete prefesionální akci pro děti, která proběhne vždy na jedničku, volba je jasná… Fešák Píno! Je to herec s mnoha zkušenostmi, který už prostě ví, jak děti pobavit a rozesmát. Proto ho uvidíte městských slavnostech, poutích, akcích pro školy a školky. Má velké zkušenosti s vystupováním a proto vždy odvádí 100% výkon.

Připravte akci pro děti na míru

Pro děti to chce něco speciálního a výjimečného. Přesně to Vám Fešák Píno dá, když jej pozvete na akci pro děti. Bavte malé i velké děti skvělým programem, aby odcházeli s úsměvem na tváři a radostí v očích. Protože šťastné a spokojené děti jsou pro rodiče to nejdůležitější. Nenechte nudu zvítězit.

Narozeniny s Fešákem a Bóňou

Více informací

Videa Fešák Píno show!

Prohlédnout

Máte dotaz? Napište nám :)

Kontakty