Show - Fešák Píno

Show

Kamarád bez hranic Fešák Píno a hvězda mezi bonbóny Bóňa BON Bóňa více jak 9 let baví české a slovenské děti bez rozdílu věku.

Fešák Píno

Je stále usměvavý a dobře naladěný přítel všech malých i velkých dětí. Skotačí od rána do večera. Miluje smích a zábavu. Je nejšťastnější, když  může fešáky a fešandy potěšit svými písničkami, přivézt jim radost, smích, ale také poučení.

Bóňa BON Bóňa

Je nerozlučná kamarádka Fešáka Pína. Její nejoblíbenější činností je pohyb na všechny způsoby, ale nejvíce tanec. Miluje bonbóny všech příchutí a velikostí, kterých má pro své dětské kamarády vždycky dostatek.

Show programy Fešáka Pína jsou profesionální, moderní, vtipné, veselé, hravé, interaktivní, zábavné, plné tance, soutěží a velké dávky smíchu. Pořady jsou určené pro děti od 4 do xx let, pro děti z MŠ, děti 1. stupně ZŠ a rodiny s dětmi. V průběhu hudebně-zábavné show nechybí pódiové efekty, krásné odměny a mnoho dárků. Představitel Fešáka Pína je herec a zpěvák Josef Bača, představitelka Bóni BON Bóni je herečka a tanečnice Petra Mošovská.

Písničky, které v pořadech zazní, jsou součástí 1. oficiálního CD Fešáka Pína – Bambilión a druhého chystaného CD , skládá přední český hudební skladatel a producent Viktor Dyk.

Turné a vystoupení Fešáka Pína

Fešák Píno realizuje programy v průběhu celého roku, vždy k aktuálnímu období. Za 9 let svého působení absolvoval přes 1000 vystoupení po celé České republice a po Slovensku. Fešák Píno již realizoval velké množství úspěšných mega turné a další se připravují.

Mega turné

Fešák Píno vystupuje na akcích typu – městské a obecní slavnosti, poutě, posvícení, dny dětí, na akcích realizovaných pro mateřské a základní školy. Fešák Píno spolupracuje s největšími uměleckými agenturami v České republice a na Slovensku.

Realizuje programy

Fešák a Bóňa jsou všude tam, kde se chtějí děti a další diváci maximálně bavit!

Informace pro pořadatele

Soundcloud

Narozeniny s Fešákem a Bóňou

Více informací

Videa Fešák Píno show!

Prohlédnout

Máte dotaz? Napište nám :)

Kontakty